Blog

Hľadáš brigádu? Skús hostessing!

Hostessing je jednou z možností, ako príjemne stráviť voľný čas či cez pracovný deň, vo večerných hodinách alebo cez víkendy. Okrem flexibility a nových pracovných skúseností je aj o získavaní nových vedomostí, kontaktov, kamarátstiev a v neposlednom rade – skvelých zážitkov.
Naše akcie sú rôznorodé, od športových, cez kultúrne a spoločenské, až po firemné a vzdelávacie.

Určite Ti nehrozí stereotyp ani nuda! Neraz cestujeme po Slovensku na firemné eventy a konferencie, zúčastňujeme sa športových eventov v zahraničí, v lete nás vždy čaká veľa outdoorových akcií na čerstvom vzduchu, v zime zas prinášame ľuďom vianočnú atmosféru.

Chcela by si skúsiť hostessing ale stále váhaš?
Prečítaj si reakcie našich hostesiek a veríme, že Ťa presvedčíme 🙂

Aďka M.: “Najradšej mám večerné eventy. SUNNY je super, mám mega kolegyne aj šéfky. Je to asi najflexibilnejšia brigáda ever, vyberám si čas aj akciu.”

Peťo V.: Kamoška ma nahovorila aby som išiel, tak som sa k Vám dostal a určite neľutujem 🙂 Pracuje sa mi s Vami úžasne, šéfky sú fakt topka 🙂 A nevyberám si eventy, ale chodím keď sa mi dá.

Broni V.: S hostessingom som začala pretože mi povedala o tom jedna kamarátka- hosteska,ktorá bola staršia a prišiel mi ako dreamjob, vďaka ktorému môžem spoznať nových ľudí, navštíviť rôzne podujatia a samozrejme aj finančná motivácia. V SUNNY pracujem odkedy agentúra existuje a musím povedať že spolupráca s Vami je vždy skvelá a ústretová. Najradšej mám športové eventy alebo konferencie.

Stanka D.: “Začala som preto, lebo si myslím že je to úplne dokonalá brigáda pre dievčatá, čo si chcú popri škole privyrobiť ale nechcú sa viazať na dajme tomu rozpis služieb, ale môžu si ľubovoľne vyberať termín kedy chcú pracovať. Plus- má to aj svoje výhody ako výborné eventy a spoznávanie nových miest, akcií a samozrejme priateľov.

Maťka M.: “Mne sa na tom hlavne páči, že je to vždy niečo nové, noví ľudia, miesta, príležitosti.”

Maggie Ch.: “Všetky vaše eventy mám veľmi rada.”

Naty L.: “Raz som okomentovala jednu akciu a potom to postupne začalo. Najradšej mám akcie, kde máme krásne šaty a sme super partia báb :D”

 

Pre lepšiu predstavu klikni na našu webovú stránku www.sunnyagency.sk alebo facebookovú fanpage FB/SunnyAgency. Na Facebooku alebo YouTube si pozri krátke video zostrihy z väčších akcií, foto z aktuálnych akcií môžeš sledovať aj na Instagrame /sunnyagency.sk .

Akcií je stále viac a práve teraz máš možnosť to naplno rozbehnúť. Sezóna plná eventov a promo akcií sa začína práve v tieto dni. Neustále budujeme a rozširujeme kolektív šikovných hostesiek ale aj chalanov s chuťou pracovať.

 

Pošli mail, nájdi nás na sociálnych sieťach, príď k nám na kávičku. Jednoducho sa nám ukáž- kdekoľvek 🙂 Sama, s kamoškou/kamošom, sestrou, bratom -miesto máme jednoducho pre každého.

Budeme sa na Teba tešiť 🙂

Tím SUNNY

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.