SUNNY AGENCY

... sme výnimočný tím

Ku každému klientovi, eventu či zadaniu pristupujeme individuálne, od vypočutia si návrhu, cez konzultáciu a realizáciu akcie tak, ako to najlepšie vieme.

...sme skúsený a pozitívne naladený tím

Vo vzájomnej komunikácii sa snažíme nielen zachovať profesionálny prístup, priateľskú a otvorenú komunikáciu, ale aj pozitívne emócie.

...sme nielen manažérmi, ale aj poslucháčmi

Máme osobný prístup čo sa týka klientov, ale aj našich hostesiek, promotérov koordinátorov či celých tímov.

Každý z nás je iný, originálny. Inšpirácie do každodenného fungovania ale aj výnimočných momentov nám prinášajú stretnutia s každým z Vás.


Výnimočnosť našej práce nie je len o kráse.

Je o harmónii, umení porozumieť a realizovať s láskou.

Našou snahou je poznať svoj tím, aby sme vám vedeli poradiť čo najlepšie. Nie sme len databázou tvárí. Každého klienta si vážime nielen ako profesionálneho partnera, ale aj ako človeka. Preto vám vieme sľúbiť, že ste pre nás výnimočný.

ZUZKA

CEO

+421 911 345 152


Zuzka je náš komunikačný mág. Hostesingu a eventom sa venuje od roku 2008, čo jej prinieslo bohaté skúsenosti. Primárne sa venuje klientom a väčším eventom, koordináciou a stylingu na eventoch.

LUCKA

Account Manager

+421 948 466 787


Lucka je naša account kráľovná. Jej očiam neujde nič a stráži, aby všetko fungovalo tak, ako má. Má na starosti menšie ale aj väčšie eventy, či dlhodobé projekty. S koordináciou eventov a hostesingom ma viac ako 8 ročné skúsenosti

Naše profily v sociálnych médiách: