hostessing penta event leto
Blog

Pridaj sa k nám!

Hľadáš si flexibilnú brigádu popri štúdiu?

Tak teraz je najlepší čas! Pomaly ale isto sa nám začína silná sezóna a šikovných, pekných a rozumných mladých ľudí u nás rady privítame 🙂

Čo by si mal/a vedieť predtým, ako sa k nám prihlásiš?

Máš čas a chuť pracovať
  • Nie si vopred viazaná termínmi, víkendmi, ani nemusíš zobrať každú pracovnú ponuku. Určite je ale super, aby sme si to spolu vyskúšali. Potrebujeme vedieť, ako komunikuješ, ako vystupuješ, či máš to správne “vyžarovanie” – proste nadšenie, úsmev a dobrú náladu. Si totiž to prvé a posledné, čo na evente ľudia uvidia. A prvý dojem sa nesie potom celým eventom.
Vieš fungovať v kolektíve ale zároveň si samostatná jednotka
  • Je pre nás veľmi dôležité, aby si vedela fungovať v babskom kolektíve. Nájdeš si kamošky, pokecáte, ale zároveň treba, aby to, čo má- fungovalo. A ak potrebujeme, aby si napríklad registráciu, balenie darčekov či odovzdávanie cien robila sama, zvládneš to. Máš našu plnú dôveru- samozrejme všetko ti vysvetlíme 🙂
Staráš sa o seba
  • Vzdelávaš sa, zdravo ješ, spíš, nesedíš doma za počítačom ale aktívne funguješ. Je to pre nás veľmi dôležité – máš totiž zdravé sebavedomie, prehľad, ľahšie sa ti komunikuje a v neposlednom rade – na zdravých a spokojných ľudí sa príjemnejšie pozerá.
Pošli email ale nie životopis
  • Ak sa rozhodneš k nám pridať, prosím neposielaj nám životopis. Potrebujeme vedieť o tebe viac- čo máš a čo nemáš rád/a, športuješ? učíš sa? čítaš? študuješ či cestuješ? Určite potrebujeme vedieť, ako komunikuješ a zarážky v životopise nám toho veľa nepovedia:) Kľudne sa pochváľ tým, že máš doma 14 ročného psíka, alebo mladšiu sestru, nebaví ťa matematika ale rada “sedíš” na hodinách dejepisu či fyziky. Čokoľvek, s čím si ťa spojíme je super!
Pár viet o tebe nám prezradí viac
  • Máš aspoň 18 rokov? Si študentka? Super! O to dlhšie spolu vieme fungovať. Ak sa totiž u nás zabehneš, budeme sa tešiť pravidelnej a dlhšej spolupráci.
Nezabudni na aktuálnu fotku
  • Či chceš či nie, na evente reprezentuješ klienta, agentúru, produkciu, značku- ale hlavne- seba. Preto potrebujeme vedieť, ako skutočne vyzeráš. Nie s kamoškami, nie na dovolenke, nie s filtrami či okuliarmi na očiach. Chceme vidieť teba. Pošli nám preto aj svoje 2-3 aktuálne foto (najviac mesiac staré), aby sme vedeli, s kým komunikujeme. Bez foto ťa žiaľ nevieme obsadiť.

Budeme sa na TEBA tešiť ! 🙂